The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče, nebo jiné online hry.

NOVINKY

Recenze casina

Noel Fielding v klipu

2007-11-29 - 23:05:25 | autor: Mephisto | Komentáře: 26

Po Mattovi tu máme dalšího hrdinu seriálu The IT Crowd vystupujícího v hudebním klipu. Tentokrát to není nikdo menší než tolik oblíbený Richmond - Noel Fielding. Thx Toky

  

Přidat.eu záložku

Matt Berry v klipu

2007-11-27 - 16:56:32 | autor: Mephisto | Komentáře: 7

Po delší době se zase hlásím s malou zajímavostí. Fermax mi poslal odkaz na pěkný klip s Mattem (Douglas), ve kterém hraje stejnou povahu jako v The IT Crowd. Co se týče dalších kol ligy, prozatím je odkládám na neurčito, protože školní povinnosti předčily má očekávání.

  

Přidat.eu záložku

Třetí kolo odstartováno

2007-11-11 - 14:23:55 | autor: Mephisto | Komentáře: 114

Po prvním lehkém, tzv. zahřívacím kole přišlo druhé, ještě lehčí. Vypovídají o tom alespoň vaše bodové zisky. V prvním kole dosáhla na plný počet třetina zůčastněných. V kole druhém už to byla celá polovina. Výrazně nám ve druhém kole klesla účast - o celých 50%, ale věřím, že zdravé jádro zůstane věrno a bude soutěžit dál :)

V tomto kole jsme pro vás naposledy připravili soutěž, ve které máte za úkol uhodnout epizodu (v příštích kolech budou jiné úkoly). Motivovala mě prastará soutěž Klíče k pevnosti Boyard, ve které otec Fura rozdával indicie nebo jak to bylo :) Tentokrát budu rozdávat indicie já - každý den jednu. Indicie mohou mít jen symbolický charakter, takže zapojte krapet fantazie ;)  

Přidat.eu záložku

Nová trička

2007-11-04 - 19:07:32 | autor: Mephisto | Komentáře: 2

V sekci Trička přibylo nové triko v různých barvách.  

Přidat.eu záložku

DVDripy 2. série v sekci Download

2007-11-04 - 13:43:33 | autor: Mephisto | Komentáře: 3

V sekci Download nyní najdete DVDripy epizod druhé série i s titulky. Thx LordKolol  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd Liga - 2. kolo

2007-11-04 - 13:18:58 | autor: Mephisto | Komentáře: 26

Po neplánovaně delší pauze je tu druhé kolo The IT Crowd Ligy. První kolo dopadlo alespoň pro mne dost nečekaně. Myslel jsem, že jsem to s obtížností dost přepísk, ale podle množství osmibodových odpovědí vidím, že to nebylo tak hrozné. Celých 77 lidí z 245 uhodlo epizodu hned při první části obrázku, což je výborný výsledek a jsem rád, že jsou mezi námi opravdoví The IT Crowd guru :)

Obtížnost druhého kola jsem proto mírně navýšil - vyříznul jsem úryvek konverzace z jedné epizody a vy máte za úkol poznat o kterou epizodu jde. První část úryvku je dost krátká, takže poznají jen opravdoví znalci (alespoň doufám, protože hned první odpověď v druhém kole byla ohodnocena 8 body :)). Přeju bystré vzpomínání a co nejvíc bodů.

Upozornění: Protože jeden ze soutěžících "odhalil" mou testovací stránku pro druhé kolo a odpověděl přes ní dřív, než bylo kolo oficiálně spuštěno, byla systémem jeho správná odpověď ohodnocena 0 body. Body jsem mu přidělil ručně, ale příště už to dělat nehodlám, takže apeluji i na vás ostatní - odpovídejte vždy až po oficiálním spuštění kola - ve vlastním zájmu. Díky ;-)  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd Liga začala!

2007-10-19 - 17:08:36 | autor: Mephisto | Komentáře: 34

Motory běží, rychlost je zařazená, pouštíme spojku a na plný plyn startujeme The IT Crowd Ligu. Vaším prvním úkolem bude poznat epizodu, ze které jsem udělal screenshot. Abyste mohli tipovat, ze které epizody obrázek pochází, musíte se zaregistovat. Pak už můžete zamířit rovnou na soutěžní stránku a získávat body.

Přestože jsem se snažil aplikaci co nejvíce otestovat, je možné, že se v ní nachází nějaká chyba. Budu rád, když mi případné chyby oznámíte a popíšete. Stejně tak mi napište, kdyby vám v aplikaci přišlo cokoliv nelogické nebo jste měli nápad na lepší řešení. Přeji šťastný tip a co nejvíc bodů ;)  

Přidat.eu záložku

<<< mladších 7
starších 7 >>>


Copyright © 2007-2018 | theITCROWD.cz | Ajťáci