The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče, nebo jiné online hry.

NOVINKY

Recenze casina

Blízké setkání IT druhu

2008-07-27 - 22:35:58 | autor: Mephisto | Komentáře: 22

Našim čtenářům se podařil vskutku zajímavý úlovek - v Praze se jim na udičku chytil samotný Maurice Moss. Z fotografie cítím, že už je na výletě od maminky pěkně dlouho - vytažená košile, strniště na tváři... fotografie  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd v České televizi (beze srandy :-))

2008-04-01 - 10:46:15 | autor: Mephisto | Komentáře: 20

S prvními jarními týdny přišlo nejen hezké počasí, ale i dobrá zpráva, že The IT Crowd se dostalo na program České Televize. Bude se vysílat v původním znění s titulky, což je podle mého názoru jedině dobře.

Popis České televize: Kultovní britský komediální seriál o třech skvělých IT smolařích a jejich nadřízených. Režie G. Linehan (v anglickém znění s titulky)

Seriál se bude vysílat na kanálu ČT2 pod názvem Ajťáci (což mi mimochodem připadá poněkud povedenější překlad než Partička IT ála HBO) a to každý pátek ve 23:10, 11. dubnem počínaje.

Mimochodem RSS kanál už je zase funkční. Omlouvám se za dlouhodobou nefunkčnost.  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd 2 CZ na HBO (a Das iTeam na SAT1)

2008-01-05 - 11:39:00 | autor: Mephisto | Komentáře: 23

Po delší době se ve světě IT Crowd událo opět něco pro někoho možná zajímavého. Jak zmínil sebestik v guestbooku, kabelová televize HBO Comedy od 6. ledna, 20:30 zahajuje vysílání druhé řady seriálu s českým dabingem.
Stejně tak satelitní televize SAT1 spustila vysílání svého remaku IT Crowd. Osobně jsem to neviděl a ani mě to neláká, ale pokud by někdo měl zájem, mělo by to být k vidění na webu SAT1 (thx Nobody Important). Pro spuštění musíte být připojeni přes německý proxy server. Některé jsou kupříkladu tady (nezkoušel jsem). Pokud nevíte jak je použít, google vám určitě napoví ;)
Jen se zmíním o soutěží souboj seriálů, ve které se hledá nejoblíbenější seriál Česka a Slovenska. Můžete nominovat třeba právě The IT Crowd.  

Přidat.eu záložku

Hezké svátky a šťastný a úspěšný rok 2008!

2007-12-23 - 17:05:00 | autor: Mephisto | Komentáře: 14

Přeje svým čtenářům a všem fanouškům seriálu The IT Crowd server theitcrowd.cz  

Přidat.eu záložku

Noel Fielding v klipu

2007-11-29 - 23:05:25 | autor: Mephisto | Komentáře: 26

Po Mattovi tu máme dalšího hrdinu seriálu The IT Crowd vystupujícího v hudebním klipu. Tentokrát to není nikdo menší než tolik oblíbený Richmond - Noel Fielding. Thx Toky

  

Přidat.eu záložku

Matt Berry v klipu

2007-11-27 - 16:56:32 | autor: Mephisto | Komentáře: 7

Po delší době se zase hlásím s malou zajímavostí. Fermax mi poslal odkaz na pěkný klip s Mattem (Douglas), ve kterém hraje stejnou povahu jako v The IT Crowd. Co se týče dalších kol ligy, prozatím je odkládám na neurčito, protože školní povinnosti předčily má očekávání.

  

Přidat.eu záložku

Třetí kolo odstartováno

2007-11-11 - 14:23:55 | autor: Mephisto | Komentáře: 114

Po prvním lehkém, tzv. zahřívacím kole přišlo druhé, ještě lehčí. Vypovídají o tom alespoň vaše bodové zisky. V prvním kole dosáhla na plný počet třetina zůčastněných. V kole druhém už to byla celá polovina. Výrazně nám ve druhém kole klesla účast - o celých 50%, ale věřím, že zdravé jádro zůstane věrno a bude soutěžit dál :)

V tomto kole jsme pro vás naposledy připravili soutěž, ve které máte za úkol uhodnout epizodu (v příštích kolech budou jiné úkoly). Motivovala mě prastará soutěž Klíče k pevnosti Boyard, ve které otec Fura rozdával indicie nebo jak to bylo :) Tentokrát budu rozdávat indicie já - každý den jednu. Indicie mohou mít jen symbolický charakter, takže zapojte krapet fantazie ;)  

Přidat.eu záložku

<<< mladších 7
starších 7 >>>
เซ็กซี่ บาคาร่า
อ่านนิยาย


Copyright © 2007-2020 | theITCROWD.cz | Ajťáci