The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče.

Rozhovor s Jen - část 1.

2007-05-31 - 16:43:50 | autor: Mephisto
foto: Jen
>Studovala jsi klasiky na Oxfordu. Neměla bys teď překládat Homéra z řečtiny do latinštiny nebo dělat podobně užitečnou práci?
Jo, nejspíš ano. Ale já byla hrozný flákač. Dělala jsem jen to nejnutnější, abych na konci dostala titul, nejsem žádný intelektuál. Dělala jsem to, protože jsem chtěl titul, ne kvůli touze po vědomostech. Trochu se za to stydím, ale nemůžu to popírat.
>Titul z klasiky na Oxfordu je hluboce konvenční. Proč jsi otočila svá záda k tradiční kariéře ve prospěch herectví?
Jediná ambice, kterou jsem ve svých 13 letech měla, byla studovat Oxford, protože jsem chtěla hrát. Nevěděla jsem, kde jinde bych měla takové šance jako při ukončování Oxfordu. V době kdy se blížily závěrečné zkoušky jsem si myslela, že se budu hlásit na jednu dramatickou školu. Na tu, o které všichni mluví jako o jedné z nejlepších (vybrala jsem si LAMDA, protože byla dvouletá oproti tříleté škole RADA), a jestli bych se tam dostala, byl by to pro mne opravdový test a já bych mohla začít pomýšlet na herectví jako povolání. Ale rodiče jsou bohužel učitelé, kteří mi potichu znepříjemňovali život. Čas od času se na mne přisli podívat do divadla The Gate (brána). Ale až v posledním roce, když jsem hrála dvě série těsně za sebou, začali věřit, že bych opravdu mohla mít nějakou budoucnost.
>Naučila te LAMDA aspekty tvého řemesla, keré by jsi jinak nikdy nepoznala?
To, že jsem hrála v tolika hrách v tak krátkém časovém úseku na Oxfordu, byly pro mne velké studijní zkušenosti. LAMDA jsem si opravdu užila - bylo to poprvé v mém životě, kdy jsem měla hodiny tance a zpěvu. Bylo to hrozně vzrušující. Mám bratry, takže nejsem jedna z těch děvčat co by dělala balet.
>Prostě tě nechali jít samotnou na bránu?
Ano. Hodili mě do vody a řekli plav! Přesto jsem to všechno na LAMDA milovala. Ale měla jsem možná trochu moc bezstarostný postoj. Dělala jsem závěrečky po čtyřech letech na Oxfordu a tak jsem se těšila, že jdu na LAMDA a budu zpívat a tančit a chodit na hodiny... Ale myslím, že jsem to pravděpodobně měla brát víc vážně.
>Byla jsi na LAMDA s někým, z koho se stala hvězda?
Byla jsem tam s někým, kdo se jmenoval Chris O'Dowd, ten je slavný :)
Článek byl přeložen z anglického originálu zveřejněného na stránkách společnosti Channel4.

>>> 2. částPřidat.eu záložkuCopyright © 2007-2023 | theITCROWD.cz | Ajťáci