The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče.

Rozhovor s Jen - část 2.

2007-05-31 - 18:09:54 | autor: Mephisto
foto: Jen
>Tvůj životopis říká, že jsi začínala v něčem, co se jmenuje Deep Throat Live on Stage (Hluboké hrdlo živě na jevišti). Byla tohle obzvlášť zoufalá část kariéry?
(trochu chichotání) Myslím, že by to nemělo být v CV. Zní to o mnoho nestydaťeji, než to ve skutečnosti bylo. Bylo to tak, že jsem nedělala to, co se čekalo. Myslím, že lidé přicházeli, aby viděli nějaké sexy děvče dělat nestydaté věci. Ale já dělala komické výstupy. Byla jsem na kolečkových bruslích a úmyslně nebyla sexy. Ti chudáci chlapi na okraji Edinburghu chtěli trochu půlnočních sladkých očiček. Místo toho viděli mě jak padám po celé scéně.
>Měla jsi vážnou roli v komedii televize ITV - drama Doc Martin. To muselo být obrovské vzrušení, získat opravdovou práci.
Bylo to úžasné, tak úžasné. Je to v krásné, krásné části světa. Když pracujete, je to radost, a když nepracujete, jste na úžasném místě. Nikdy jsem se necítila tak dobře, psychicky. Jíte hodně ryb, přestanete kouřit. A Martin Clunes, byla jsem jeho velkým fanouškem ve všem co dělal. Byl to jeden ze snů, který se mi splnil, tahle práce. Také můj bratr se ženil v v Cornwallu a já byla družička, takže to bylo příhodné. Je to opravdu hezká práce. Martin je jeden z nejzábavnějších lidí, které jsem kdy potkala. Je tak bystrý, tak srandovní, že jsem byla až rozpačitá z toho, jak moc jsem se pořád smála.
>Byl to vždycky tvůj cíl dostat se do televize?
Když děláte druhořadé divadlo, které jsem dělala já, moc lidí to nesleduje a mně se zdálo, že pořád chodím v kruhu. K získání velké role potřebujete vysoký kredit. Dokonce West End a RSC jsou nevyhnutelně nutné k tomu, abyste se dostali do komerčněji zaměřených projektů. A já jsem prostě nebyla tento případ. Věděla jsem, že musím mít kredit z televize, abych získala práci v takovém divadle, které chci. Navíc si myslím, že dnešní televize jsou úžasné, hodně komediální. Správná komedie patří do televize, ne do divadla.
>Rozhovory s čarodějnicí. Měla jsi na tom také účast, že?
Ano, měla. Měla jsem malou roli, ale myslím, že to bylo hodně legrační.
>Chtěla bys dál dělat komedii nebo hrát vážné role?
Jestli se mě ptáte, které herečky skutečne obdivuji, byly by to Alison Steadman, Kathy Burke a Jessica Stevenson. Jsou to herečky, které hrají perfektně komedii, ale také herečky které můžou hrát úžasné vážné role. Myslím, že bych byla dost zklamaná, kdybych měla hrát naprosto stejné role. Ale nechtěla bych plácat přes prsty ruce, které mě živí, takže komedie je pro mne v této době ideální.
Článek byl přeložen z anglického originálu zveřejněného na stránkách společnosti Channel4.

>>> 3. částPřidat.eu záložkuCopyright © 2007-2023 | theITCROWD.cz | Ajťáci