The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče.

Rozhovor s Jen - část 3.

2007-05-31 - 18:57:24 | autor: Mephisto
foto: Jen
>The IT Crowd dalo dohromady Ash Atalla a Grahama Linehana. To je dobrý základ pro komediální sérii, ne?
Jo, je. Setkala jsem se s Ashem už předtím, a Chris pořád opakoval, že bude hrát v téhle nové sérii, a že scénář je opravdu skvělý. A slyšela jsem to i od jiných herců, kteří se na tom měli podílet. Ale protože mě šéf castingu neznal, nemohla jsem si scénář prohlédnout. Tak jsem na ně zatlačila a nakonec si ho pročetla. Bylo to kvůli Ashovi a Grahamovi, a protože jsem slyšela, že ten scénář je tak dobrý. Když znáte něčí původ, je to hezké, ale když k tomu přidáte ještě perfektní scénář... The IT Crowd scénář nemohl být napsát jen tak někým a já v něm pořád chci hrát.
>Seriál je natáčen před živým publikem. Bylo to těžké nezhroutit se před nimi?
Ano. Hlavně když jste unavený. Věděla jsem, že tam je publikum, ale mezi námi a nimi byly kamery, takže ten kontakt nebyl tak bezprostřední. Když jsem hrála komedie na jevišti, přislo mi to obtížnější, neudělat chybu. Osobně myslím, že jsem nezkazila úsměv už šest týdnů.
>Jak to šlo s publikem?
Měli jsme každý týden zcela jiné publikum. Ale co bylo pokaždé uspokojivé, že i když jsme měli tiché, hodně tiché publikum, jakmile se děj rozjel, pomalu ale jistě se začali smát.
>Jaké to bylo pracovat s Chrisem a Richardem?
Jedna z nejhezčích věcí na téhle práci bylo, že my tři jsme měli opravdu velkou dynamiku. Myslím, že my tři jsme velmi odlišní, ale ne moc chlápačtí. Kterýkoliv z nich, a já nejsem... žena. Ne, to je špatně... Co to říkám? No, bylo to hodně dynamické.
>Pověz nám něco o Jen.
Je to ten typ podvoníka - lhaní zní tak hrozně - myslím, že to je trochu módní záležitost. Byla to moje nejoblíbenější dovednost na univerzitě. Byla to inteligence sama pro sebe. Jen není kvalifikovaná pro svou práci a ve zbytku celé série lže tak často, že ji to dostává do potíží. Je personalistkou pro ty zbylé dva, ať už to znamená cokoliv. Je tam nevyslovené mrazení mezi ní a Royem s Mossem, velmi hezké, takové dětské a ona tomu odpovídá. V zásadě by chtěla být s těmi krásnými lidmi nahoře, ti tři spolu vůbec neladí.
>Jsi jako ona?
Graham poznamenal, že jsem ten typ podvodníka. Myslím, že jsem mu řekla, že jsem byla pár týdnů římanka. Lžu - jsem patologický lhář. A jako ona, nemám absolutně žádné znalosti IT. Ačkoliv již mnoho let pracuji s emailem, jsem v tom hodně dobrá.
Článek byl přeložen z anglického originálu zveřejněného na stránkách společnosti Channel4.


Přidat.eu záložkuCopyright © 2007-2023 | theITCROWD.cz | Ajťáci