The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče.

Buďte jako Ajťáci s reklamními předměty

IT Crowd se jen hemží reklamními předměty. Od trik, které Roy průběžně střídá, až po Mossův speciální hrníček. Nebo vás více zaujala sada na líčení značky Goth2Boss? Nyní je můžete pořídit taky, včetně celé vaší společnosti.

IT Crowd je výjimečný seriál, jeden z prvních z IT prostředí vytvořený geniálním otcem britcomů Grahamem Linehanem. A byl to právě Graham, který věděl, že jednou z důležitých součástí IT jsou reklamní předměty. Ajťáci se chtějí odlišovat, nezapadnout mezi ostatní technicky nevzdělané zaměstnance. Proto volili speciální vzhled i doplňky, které se staly jedním z velkých zdrojů humoru tohoto seriálu.

Možná jste již pátrali nad tím, kde lze tyto předměty pořídit. Jednou z možností je eBay, nicméně náklady na zaslání z Velké Británie jsou poměrně vysoké. Pokud se sejde více nadšenců do IT

je ideálním řešením nechat si vytvořit reklamní předměty na míru. Můžete si nechat vyrobit stejný hrníček, jako měl Moss, některý z outfitů Roye, nebo si vytvořit vlastní originální design a na výročí seriálu převléknout celé vaše IT oddělení do tematického oblečení.

Dárkové předměty a gadgety

Kromě trik a hrníčků lze vyrobit také placky či značné množství gadgetů, se kterými u kolegů zabodujete. Již klasickým reklamním zbožím jsou reklamní USB, kromě nich ale také zvláště v dnešních dnech energeticky náročných aplikací uvítáte power banky s vysokou kapacitou či sladkosti pro doplnění energie.

Na všechny zmiňované reklamní předměty je možné natisknout obrázek, nápis či logo dle vašich požadavků. Výsledné předměty můžete rozdávat svým kolegům, zaměstnancům, zákazníkům, nebo je také prodávat fanouškům seriálu či jakýmkoli jiným lidem. Společnost Propaq specializující se na reklamní předměty s potiskem vám pomůže nalézt ideální řešení pro vás.Copyright © 2007-2024 | theITCROWD.cz | Ajťáci