The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče, nebo jiné online hry.

NOVINKY

Recenze casina

Download 3. série s titulky

2009-01-04 - 15:16:34 | autor: Mephisto | Komentáře: 3

Zkompletoval jsem 3. sérii v sekci download včetně titulků, takže je všechno hezky po kupě a rychle dosažitelné (samozřejmě linky na fóru zůstavají).  

Přidat.eu záložku

Technická dekorace 3. série

2008-12-18 - 16:35:51 | autor: Mephisto | Komentáře: 23

[img: Technická dekorace]Určitě jste si všimli, že prostory ve třetí sérii jsou bohatě zaplněny nejrůznější elektronikou, v některých případech i poměrně vzácnou. Všichni pamatujeme výzvu Gramaha Linehana, ve které žádá o pomoc při výzdobě prostor třetí série. Tuto výzvu si přečetli i lidé z Centra počítačové historie v Suffolku a neváhali podat pomocnou ruku.

Kurátor Jason Fitzpatrick: "Jsem trochu fanda seriálu a tak jsem si řekl, že by bylo fajn zúčastnit se a pomoci nějakou opravdovou počítačovou historií. První věc, která tam podle mne musela být byl počítač Altair 8800, považovaný za první komerční osobní počítač. Designér Kye Mackintosh-Smith souhlasil a opatrně umístil tento stroj za Mossův stůl - stěžejní bod celé série."

"Byl jsem požádán o nějaké knihy a manuály, které by se rozmístily po okolí. Prohledával jsem stohy a stohy manuálů a hledal jsem něco vizuálně zajímavého nebo snadno poznatelného. Našel jsem jednu složku, která neměla ani jedno z toho, ale měla na sobě velký šedý nápis MOSS. Nemohla v seriálu chybět..."

Výtah několika zajímavých mašinek, které v seriálu můžete zahlédnout:

Oric Atmos, Amstrad CPC 464, ZX81 v ručně dělaném dřevěném krytu, Commodore 64, Atari SM124 Monitor, Sord M5, Acorn RISC PC600, BBC Model B, Astro Wars, Spectrum +2 a spousta dalších.

  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd získalo cenu International Emmy

2008-12-06 - 11:04:31 | autor: Mephisto | Komentáře: 8

[img: Emmy]The IT Crowd byl oceněn jako nejlepší komediální program mimo ameriku. Kdo sleduje Simpsonovi a názor jejich tvůrců na Emmy, jistě ho nepřekvapí reakce Grahama Linehana, která se od té žluté moc neliší. Na svém blogu totiž ocenění okomentoval slovy (volně přeloženo): "Vyhráli jsme Mezinárodní cenu Emmy, to je všechno. Potkal jsem Johna Waterse!" V návaznosti na tento úspěch slíbila podle britského deníku The Daily Dust televize Channel 4 čtvrtou řadu seriálu.   

Přidat.eu záložku

Rozhovor s Jen k příležitosti vysílání 3. série

2008-11-21 - 18:16:43 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

V sekci rozhovory jsem pro vás připravil překlad dalšího rozhovoru. Tentokrát s představitelkou Jen - Katherine Parkinson. Opět se dozvíte něco o jejích studiích a historii vůbec, ale především nějaké drobnosti ze zákulisí a jakým směrem se seriál ubírá a dále ubírat bude. Doufám, že vám alespoň trochu ukrátí tu chvilku čekání, která nám zbývá ;-)  

Přidat.eu záložku

Třetí série ve vysílání již zítra!   

2008-11-20 - 20:54:14 | autor: Mephisto | Komentáře: 7

[img: třetí série v TV] Zdá se, že po dalším nekonečném čekání se my, fandové britského sitcomu The IT Crowd opět dočkáme. Na základě upozornění několika čtenářů jsem ověřil jejich tipy a skutečně - první díl 3. série bude odvysílán již zítra (tj. 21. listopadu)! Vysílat se bude jak jinak než na mateřské stanici Channel4 a to ve 22 hodin GMT (23:00 našeho času). Pevně věříme, že se epizoda dostane do našich rukou co nejdříve.

  

Přidat.eu záložku

Blízké setkání IT druhu

2008-07-27 - 22:35:58 | autor: Mephisto | Komentáře: 22

Našim čtenářům se podařil vskutku zajímavý úlovek - v Praze se jim na udičku chytil samotný Maurice Moss. Z fotografie cítím, že už je na výletě od maminky pěkně dlouho - vytažená košile, strniště na tváři... fotografie  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd v České televizi (beze srandy :-))

2008-04-01 - 10:46:15 | autor: Mephisto | Komentáře: 20

S prvními jarními týdny přišlo nejen hezké počasí, ale i dobrá zpráva, že The IT Crowd se dostalo na program České Televize. Bude se vysílat v původním znění s titulky, což je podle mého názoru jedině dobře.

Popis České televize: Kultovní britský komediální seriál o třech skvělých IT smolařích a jejich nadřízených. Režie G. Linehan (v anglickém znění s titulky)

Seriál se bude vysílat na kanálu ČT2 pod názvem Ajťáci (což mi mimochodem připadá poněkud povedenější překlad než Partička IT ála HBO) a to každý pátek ve 23:10, 11. dubnem počínaje.

Mimochodem RSS kanál už je zase funkční. Omlouvám se za dlouhodobou nefunkčnost.  

Přidat.eu záložku

<<< mladších 7
starších 7 >>>
RePelis


Copyright © 2007-2019 | theITCROWD.cz | Ajťáci