The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče, nebo jiné online hry.

NOVINKY

online casino bonus bez vkladu

Ajťáci budou pokračovat

2010-03-30 - 14:30:05 | autor: alucky | Komentáře: 12

Podle posledních informací se začalo s natáčením 4. série IT Crowd v studiích Pinewood. První natáčecí den byl 26. březen 2010 - tedy nedávno:) Chris O'Down na Twittru uvedl: "First ITC4 recording today. To favour my fortune, I'm donning my lucky Bra". Snad humor neopustí ani čtvrtou řadu naší IT partičky a bude ještě lepší než ty předchozí. Série by se měla vysílat v TV ještě tento rok. Pravděpodobně koncem léta. Takže těšíme se !!!

ps. Pokud budete mít někdo jakékoliv čerstvé info please pište na GUESTBOOK. Popřípadě tam hoďte i odkazy kde jste info našli.  

Přidat.eu záložku

celý článek

Sledujte IT Crowd online

2010-03-22 - 17:00:00 | autor: alucky | Komentáře: 1

Nemáte čas sledovat oblíbené Ajťáky v televizi a mrzí vás, že jste přišli o spoustu zábavy a vtipných hlášek? Nebojte! Ajťáci na vás klidně počkají, protže máte možnost je sledovat online, kdykoliv budete mít chuť:) Mé zkušenosti, říkají, že je to super web. :)  

Přidat.eu záložku

celý článek

Roy a Jen nežijí jen v podzemí

2009-02-25 - 10:24:14 | autor: Mephisto | Komentáře: 21

[img: FM logo]FM je nový britský seriál posazený do prostředí nezávislého londýnského rádia a sleduje příběhy skupinky lidí lačnících po slávě, které chtějí dosáhnout každodenní nezávislou show. Chris O'Dowd (Roy) v něm představuje Lindsaye Carola, který se trpělivě protlouká každou svou show a zahrnuje své věrné posluchače směsí pronikavých melodií s příběhy svého absolutně zmateného osobního života. Jeho kolega Dom Cox (hraje Kevin Bishop) tráví většinu času na kdejaké párty, nedělá si hlavu s včasnými příchody a celkově nebere svou práci příliš vážně. Na tuhle dvojku dává pozor Jane Edwards (Nina Sosanya), která se je snaží udržet na uzdě - což je jí málo kdy podaří. Určitě jste postřehli paralelu se seriálem IT Crowd - Lindsay a Dom vs. Jane = Roy a Moss vs. Jane :)
Seriál je vysílán na kanálu ITV2 a je dostupný online na webu (ovšem nejspíš opět jen pro britské uživatele - nezkoušel jsem).

[img: Doktor Martin logo]Katherine Parkinson (Jen) si zase zahrála v seriálu Doktor Martin, který aktuálně běží na programu ČT1 (sobota, 14:40). Dost možná jste ji už zahlédli v upoutávce. Pro toho, kdo zatím nesleduje napíšu, že se jedná opět o britský seriál nastartovaný v roce 2004. Hlavní postavou je úspěšný londýnský chirurg, kterého již omrzí ruch velkoměsta a odchází na venkov do ospalé vesnice Cornish, aby zde působil jako praktický lékař. Stejně jako borci z IT Crowd, i on nedokáže komunikovat s lidmi, což ho staví do poněkud nepříjemné situace. Nepořádek po jeho předchůdci je už jen třešničkou na dortu.  

Přidat.eu záložku

Hodnocení třetí série

2009-01-04 - 19:38:49 | autor: Mephisto | Komentáře: 18

Třetí řada seriálu The IT Crowd je za námi a my se tak můžeme pustit do hodnocení. Graham Linehan nám sliboval nejlepší sérii vůbec. Můj názor je, že jediného nej, kterého dosáhla je rozporuplnost. Některé díly se navýsost povedly a určitě bych je zařadil mezi ty nejlepší, bohužel jiné jsem moc nepochopil a zasmál jsem se u nich jen málo. Kdybych viděl každý díl jen jednou, asi bych celou sérii zavrhnul. Přes Vánoce jsem ovšem neměl přístup k internetu a tak se třetí série The IT Crowd stala tím jediným, na co jsem mohl večer kouknout. A stalo se něco, co mě upřímně překvapilo - třetí série se mi začala líbit.

V každé epizodě se najde mnoho věcí, které mě dokážou rozesmát. Těžko říct, zda to způsobila absence jiných (možná lepších) seriálů nebo dospělost, o které Graham mluvil, a kterou je potřeba postupně odhalit. Tak jako káva, která poprvé většině lidí nechutná, ale bez níž se po několika vypitých nápojích neobejdou, i třetí série možná potřebuje čas, abychom ji plně docenili.

Vaše názory na jednotlivé díly se různí, někomu se epizody líbily, někdo je odsuzoval. Zkuste se podívat na sérii jako celek, ohodnoťte ji v anketě a vyjádřete se k ní jako k celku.  

Přidat.eu záložku

Download 3. série s titulky

2009-01-04 - 15:16:34 | autor: Mephisto | Komentáře: 3

Zkompletoval jsem 3. sérii v sekci download včetně titulků, takže je všechno hezky po kupě a rychle dosažitelné (samozřejmě linky na fóru zůstavají).  

Přidat.eu záložku

Technická dekorace 3. série

2008-12-18 - 16:35:51 | autor: Mephisto | Komentáře: 23

[img: Technická dekorace]Určitě jste si všimli, že prostory ve třetí sérii jsou bohatě zaplněny nejrůznější elektronikou, v některých případech i poměrně vzácnou. Všichni pamatujeme výzvu Gramaha Linehana, ve které žádá o pomoc při výzdobě prostor třetí série. Tuto výzvu si přečetli i lidé z Centra počítačové historie v Suffolku a neváhali podat pomocnou ruku.

Kurátor Jason Fitzpatrick: "Jsem trochu fanda seriálu a tak jsem si řekl, že by bylo fajn zúčastnit se a pomoci nějakou opravdovou počítačovou historií. První věc, která tam podle mne musela být byl počítač Altair 8800, považovaný za první komerční osobní počítač. Designér Kye Mackintosh-Smith souhlasil a opatrně umístil tento stroj za Mossův stůl - stěžejní bod celé série."

"Byl jsem požádán o nějaké knihy a manuály, které by se rozmístily po okolí. Prohledával jsem stohy a stohy manuálů a hledal jsem něco vizuálně zajímavého nebo snadno poznatelného. Našel jsem jednu složku, která neměla ani jedno z toho, ale měla na sobě velký šedý nápis MOSS. Nemohla v seriálu chybět..."

Výtah několika zajímavých mašinek, které v seriálu můžete zahlédnout:

Oric Atmos, Amstrad CPC 464, ZX81 v ručně dělaném dřevěném krytu, Commodore 64, Atari SM124 Monitor, Sord M5, Acorn RISC PC600, BBC Model B, Astro Wars, Spectrum +2 a spousta dalších.

  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd získalo cenu International Emmy

2008-12-06 - 11:04:31 | autor: Mephisto | Komentáře: 8

[img: Emmy]The IT Crowd byl oceněn jako nejlepší komediální program mimo ameriku. Kdo sleduje Simpsonovi a názor jejich tvůrců na Emmy, jistě ho nepřekvapí reakce Grahama Linehana, která se od té žluté moc neliší. Na svém blogu totiž ocenění okomentoval slovy (volně přeloženo): "Vyhráli jsme Mezinárodní cenu Emmy, to je všechno. Potkal jsem Johna Waterse!" V návaznosti na tento úspěch slíbila podle britského deníku The Daily Dust televize Channel 4 čtvrtou řadu seriálu.   

Přidat.eu záložku

<<< mladších 7
starších 7 >>>


Copyright © 2007-2024 | theITCROWD.cz | Ajťáci